قالب آموزشی وردپرس

قالب های آموزش آنلاین وردپرس یک سیستم مدیریت آموزشی برای راه اندازی سایت های فروش دوره آموزشی، آموزشگاه آنلاین و مراکز مربیگری، معلمان دوره، کالج ها، آکادمی، دانشگاه، مدرسه و … ارائه می کنند. با استفاده از انواع قالب فروش دوره آنلاین می توانید دوره های آنلاین خود را به فروش برسانید.

با گسترش علم و تکنولوژی به همان میزان نیاز انسان به یادگیری مهارت های مختلف نیز افزایش یافت. از سوی دیگر شرایط و سبک زندگی، همه ما را به سوی دنیای مجازی سوق داده است. در این میان، آموزش مجازی و آموزش آنلاین یکی از مهمترین بسترهای افزایش مهارت است. سایتهای بسیاری برای آموزش آنلاین وجود دارد. اما براستی کدام یک از انواع قالب وردپرس کلاس آنلاین در رفع نیاز کاربران موفق تر و مناسبتر هستند؟

انتخاب قالب آموزش آنلاین برای وردپرس

وردپرس یکی از ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین سیستم های مدیریت محتوا است. قالب وردپرس آموزش آنلاین، بطور اختصاصی برای سایت هایی طراحی شده است که به طور مجازی به آموزش کاربران خود میپردازند. دامنه کار این سایتها بسیار زیاد است. از آموزش دوره های رسمی مدارس تا آموزش های فانتزی و سرگرمی را از طریق ویدئو ، پادکست و وبینار های آنلاین را میتوانند شامل شوند. حال سوال این است که برای این قالب چه پارامترهایی اهمیت دارند؟

ویژگی های قالب آموزشی وردپرس

آموزش چند طیف انسانی دارد. دانش آموز یا دانشجو، مربی و استاد و تیم هدایت کننده. برای هر سه گروه باید پارامترهایی در نظر داشت. همچنین یک سیستم آموزشی مجازی، نیاز به برگزاری امتحان یا آزمون خواهد داشت. و در پایان گواهی پایان دوره برای گروه های شرکت کننده در آزمون مورد نیاز است. بنابراین قالب وردپرس آموزشی، باید شامل پارامترهای ذکر شده باشد. همچنین مواردی همچون واکنش گرا بودن قالب ها، سازگاری با مرورگرهای مختلف، ظاهری مدرن و فلت از جمله خصوصیات قالب سایت آموزش آنلاین خواهند بود. چرا که این سبک آموزش بیشتر افراد جوان و نوجوان را جذب میکند. بنابراین باید با ابزارهای مختلف سازگار باشد. در لیست پرفروش ترین قالب های آموزش آنلاین، پوسته های آزمون و آموزشگاهی جذابی وجود دارد.